GRUPĖ GYVA IR LAUKIA PASIŪLYMŲ KONCERTUOTI
2013 vasara
Mes gyvi ir įdėmiai laukiame pasiūlymų koncertuoti. Kadangi mūsų tinklapis apleistas, visas naujienas siūlome sekti mūsų feisbuke: www.facebook.com/IVTKYGYGTURAS XXI
2008 balandis
Prasidėjo 2008 metai, o kadangi grupė nusiteikusi vėlgi netradiciškai atšvęsti šį kartą XXI gimtadienį. Planuojamas jis lapkričio mėnesį, o iki to laiko intensyviai bus repetuojama ir koncertuojama - datas matote dešinėje tinklapio pusėje. Jeigu kas norėtų surengti koncertą savo kluibe ar bare, skubiai skambinkite 8 676 73937 ir susitarsime. Ypač domina koncertai ne sostinėje. O kol kas repeticijų vaizdeliai...Po vasaros Open-airų
2007 rugpjūtis
Taigi praūžė du open_airai, po kurių dar kartą įsitikinome, kad grupė vis dar laukiama ir gerbiama, todėl atšalus orams nudžiuginsime keliais pasirodymais klubuose. O kol kas "biso" Kernavėje video. Ačiū tam kas nufilmavo ir patalpino.2007 pirmo pusmečio dienoraštis
2007 liepa
Na va, senokai beatnaujinome tinklapį. Taigi kas atsitiko per šį laiką? Vėlgi pakeiteme repeticijų vietą, dabar muzika skamba po vienuolyno skliautais. Naujų įrašų dar nėra (neskaitant kelių proginių dalykų). Naujos dainos jau yra ir planuojamos visgi kada nors įrašyti. Šiais metais sugrota kelis kartus (žr. koncertų skyrelį). Rugpjūčio 10 d. grosime "Baltijos Garso" festivalyje - info guli čia. Grupės 20 metų jubiliejus planuojamas, tikslią datą ir vietą skelbsime jau netrukus, greičiausiai per ką tik minėtą festivalį. Beje jo metu bus vienintelė proga įsigyti grupės CD (bus ir "Lavonų" paskutinių kopijų). O čia yra filmukas "Sarab", skirtas Baro atminimui, kurį sukurpė Bernardinai.Lt chebra. Kviečiame peržiūrai (rekomenduojam palaukti kol atsisiųs visas filmas (tai daroma nuspaudus pauzę).Zoo Underground + kitos naujienos
2006 spalio 20 d.
Po vasaros atostogų grupė surengė puikų šou Alytuje, klube "Zoo Underground". Į siuvimo projektą buvo pajungtas Alytaus kultūros rūmų mišrus choras, bei mimų-breikerių kolektyvas. Kelios foto. Per vasarą buvo įrašyti keli proginės muzikos diskai, kurių vienas "47,4 Čb fonotekos naujienos" prieinamas ir ištikimiausiems fanams. Dabar grupė aktyviai repetuoja, ruošiamasi naujo disko įrašams. 2007 metais dvidešimties grupės metų proga ruošiama ir grupės video antologija DVD formate.

Surastas Baro testamentas
2006 kovo 25 d.

Kraustantis į naujas patalpas buvo surastas juokais surašytas Baro testamentas, kurį jis padiktavo Vaciui per savo penkiasdešimtmetį. 51-ių Baras nebesulaukė. Todėl šis, tuo metu atrodęs juokas, jau turi ir istorinę vertę. Po persikraustymo testamentas vėl dingo, bet ant dienų buvo atrastas tarp kitų grupės popierių. Skelbiame jo tekstą (Vacys sako buvo keli lapeliai, bet išliko tik šis):

(50)
Skaito testamentą ką draugams: šunparkį palieku grupei. Fuck yourself around the table! Visus Šlipo paveikslus palieku Šlipui. Išgraužk! Visus sūrelius šaldytuve palieku Kastratui. Ar turi dar dantų!


Makys Afrikoje ir kt. naujienos
2006 kovo 8 d.
Taigi Makys repeticijoje pasakojo apie savo nuotykius Afrikoje ir kaip įvyko garsusis LT verslininkų skrydis su visu balkonu :) Makys skrydyje nedalyvavo. Išgirdus tikrą istorijos variantą iš liūdininko belieka ir toliau nesistebėti LT verslininkų elgesiu.
O tinklapyje įdėta gana nemažai naujų foto iš istorinių renginių, žr. skyrelį nuotraukos.

We are the losers of Eurovyžą
2006 kovo 7 d.
Po eurovizijos cirko neišlaikė grupės vadybininko Vidmos nervai. ir kartu su grupės muzikantais buvo įrašytas jo solo projekto THAUMATURGE singlas "Eurovyzha". Muziką galima apibūdinti, kaip purviną post industrial punk. Grupė THAUMATURGE pagarsėjo dar 1994 metais, ją įkūrė Vidma kartu su dabar pagarsėjusiu LT muzikos guru Troliu (buvo išleistos trys demo kasetės). Šiame naujame įraše sudalyvavo visi IVTKYGYG nariai, Trolis dėl užimtumo prie įrašo neprisidėjo. Simglo išleidimo data - kovo pabaigoje. Prezentacija vyks viename Antakalnio alubarių. Pilnas projekto albumas pasirodys rudeniop.

MES GERIAUSI !!!!
2005 vasario 15 d.
Pirmą kartą surengtuose alternatyvinės muzikos apdovanojimose A.LT grupė buvo nominuota kaip viena geriausių experimental nominacijoje. Laimėti aišku nesitikėjome, nes per metus tesugrojom du koncertus, išleidom tik senų įrašų Cd "Vacys taip liepė", Šlipas išleido "Lethe". O kadangi laimėjome - ačiū komisijai už tokį įvertinimą. Antras apdovanojimas atiteko a.a. Barui už viso gyvenimo nuopelnus. Jį atsiemė jo sūnus. Kaip geriausia grupė šiemet pasižadam džiuginti fanus ir toliau. Nuotraukos iš renginio... Prizas kaip visi geri įvykiai aplaistytas pirtelėje. Lauksime Šakūro foto iš ten.

Baro nebėra jau metai...
2006 sausio 28 d.
Grupė Baro draugų suorganizavo renginuką mirties metinėms atminti. Grojo grupė, žiūrėjom video, ačiū visiems kas susirinko į sausakimšą klubo salę.

N-18 :)
2006 sausio 16 d.
Po to kai grupė paskelbė savo pirties foto viešame foto tinklapyje www.fotki.com, po dviejų dienų šioms nuotraukoms uždėtas cenzas N-18 :)

KALĖDOS SU IVTKYGYG
2005 gruodžio 23 d.

Grupė nusprendė pirmą kartą atšvęsti Kalėdas ne tik šeimose bet ir kartu su grupe. Tam tikslui buvo išnuomota šalia repeticijų salės esanti pirtelė ir su grupele draugų, draugių ir žmonų, buvo gerai pasilinkminta. Linksmybių pabaigoje surengta fotosesija baseine. Grupės nariai pozavo nuogi, kaip sakė vienas svečių Dovydas Bluvšteinas - "jei Mango gali nuogos pozuoti žurnalų viršeliaims, tai ko gražiukai prastesni". Nuotraukos bus panaudotos artimiausio CD viršeliui pagražinti. Gaila kad dėl tam tikrų priežasčių nuotraukose nėra būgninko Vacio ir naujo nario Makio.

RIMUI 50 IR KITOS NAUJIENOS
2005 gruodžio 5 d.
CD Gruodžio 1 dieną vienam iš grupės įkūrėjų (ir dabar vyriausiam grupės nariui) violončelistui ir haruspikininkui Rimantui Šlipavičiui sukako 50 metų. Ta proga išleistas proginės muzikos CD "50 Rimo metų". Kaip ir visi grupės proginiai įrašai jis išleistas tik tokiu tiražu kiek muzikantų jo iraše dalyvavo, bei viena papildoma kopija jubiliatui. CD išplatintas specialiose DVD dežutėse su spalvotu viršeliu.

Prie grupės prisijungė pagarsėjęs undergroundo noizistas Arvydas "Makys" Makauskas (ant šalia esančio viršelio jo foto su baltu peruku), kurio kūryba jau skamba CD "50 Rimo metų". Diskas įrašytas naujojo nario studijoje - garaže, nes dabartinėse grupes patalpose laikinai repeticijos negalimos (ji turi bendrą sieną su pirtimi, kur vyksta begalė naujametinių vakarėlių).

Prieš kelias dienas taip pat pasirodė naujas grupės CD "Vacys taip liepė", kurio pirmieji 20 egzempliorių pirkėjams atneš ir staigmeną. Prie CD bus pridetas bokalas alui su albumo viršeliu! CD su bokalu bus galima įsgyti tik parduotuvėje "Zaraza" (Pylimo 44, Vilnius), be bokalo - ir kitose prekybos vietose. Leidinys su bokalu ir be jo kainuos tiek pat. Tai grupės dovana klausytojams. Tikslios datos kada į parduotuves pateks minėtas albumas grupė neskelbia tyčia, kad apsilankiusiems fanams būtų staigmena. Bet tai įvyks tik po naujųjų metų.

Ankstesnio CD "Lavonai" likučiai galų gale atsidūre grupės rankose ir netrukus vėl bus prekyboje. Iki metų pabaigos pasirodys ir dar vienas proginis diskas "42! Šlipai!", įrašytas pernai gitaristo Arturo Šlipavičiaus gimtadieniui. Jo bus išleistos 42 kopijos, kurioms CD ir dežutes prieš savo mirtį nupirko grupės vokalistas Baras. Tai bene paskutinis išlikes grupės įrašas su Baro vokalu. Leidinys bus parduodamas ir fanams.

Šiemet progines muzikos serijoje pasirode ir "Gedui tik 42!" diskas, kurio išleista tik 7 egzemplioriai. Proginės muzikos diskai kiekvienam grupes nario gimtadieniui leidžiami jau bemaž 10 metų. Tai yra retenybės, o dalis tokiose improvizuotose įrašu sesijose gimusių idėjų vėliau panaudojama oficialioje IVTKYGYG kūryboje. 1998 metais pasirodė geriausių dainų iš proginės muzikos projektų rinkinys "Proginė muzika" audiokasėtėje. Ateinančiais 2006 metais planuojama išleisti antrają jos dalį, bei CD formatu perleisti pirmąją.NEKANTRIAI LAUKIAME
PASIŪLYMŲ GROTI
FESTIVALIUOSE IR
KLUBUOSE!